BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

labdarugás

02.
03.
13:39

A Mol vezérhelyettese vette meg a győri focicsapatot

Világi Oszkár, a MOL-csoport vezérigazgató-helyettese, a MOL igazgatóságának tagja lett a Győri ETO FC-t működtető cég, az ETO Futball Sportszervező és Szolgáltató Kft. új tulajdonosa - jelentette be a dunaszerdahelyi labdarúgóklubot (DAC) is tulajdonló szakember Dézsi Csaba András, Győr (Fidesz-KDNP) polgármesterével közös sajtótájékoztatón csütörtökön Győrben az MTI-szerint.

Szerző(k):
Csernátony Csaba
01.
28.
13:42

Lecserélték a magyar befektetőket, ma bejelenthetik az Újpest FC eladását

Kínai-magyar pénzből veszik meg belga tulajdonosától az Újpest FC fociklubot, pénteken jelentik be a megállapodást - értesült a Magyar Nemzet klub közeli forrásra hivatkozva. (Frissítés: szombaton jelentették be.) A cégbírósági adatokból az is kiderül, hogy a korábban 7 milliárd forintra becsült üzlet magyar szereplőjének, az SGF Silu Zrt.-nek januárban lecserélődtek a tulajdonosai, 46 százalékos részesedéssel megjelent Kovács Zoltán volt újpesti focista is. Ezt a céget jelölte ki a kormány tavaly a taszári reptér megvásárlására.

Szerző(k):
Domokos Erika