A kárpátaljai magyarok és a hazai szerbek jutottak mintegy hárommilliárdhoz
A kárpátaljai művelődési intézmények rekonstrukciójára 2 milliárd 459 millió forintot, míg a magyarországi szerb nemzetiség köznevelési intézményeinek fejlesztésére 422 millió forintot hagyott jóvá a kormány, a Magyar Közlönyben megjelent határozatokban.




