Felpörgött a magyar külkereskedelem
Májusban a kivitel volumene 17, a behozatalé 14 százalékkal nőtt, az aktívum 217 millió euróval növekedett az előző év azonos hónapjához viszonyítva. 2017 első öt hónapjában a külkereskedelmi mérleg többlete 4,3 milliárd euró volt.




