Az amerikai védővám Magyarországot is érintheti
A 25 százalékos amerikai acél védővám bevezetésének következményei áttételesen érinthetik Magyarországot is, hatásaira fel kell készülni még akkor is, ha a magyarországi acélgyárak direkt exportja nem jelentős az Egyesült Államokba - közölte Móger Róbert, a Magyar Vas- és Acélipari Egyesülés (MVAE) igazgatója az MTI-vel.




