A magyarok többsége nem hagyja, hogy a koronavírus a jövő nyarat is tönkretegye
Bár a koronavírus-járvány szezonalitást mutat és nyáron jellemzően kevesebb a fertőzött, a biztonság kedvéért sokan mondtak le - nagyrészt külföldi - utazásokról tavaly és idén nyáron is. 2022 nyara még messze van, de a járvány újra felfutóban, az átoltottság gyakorlatilag stagnál Magyarországon és semmi garancia nincs arra, hogy fél év múlva korlátozások nélkül élhetjük az életünket. A magyarok kicsivel több mint fele jelenleg optimista és nem változtat utazási tervein - derül ki a Pulzus lapunk számára készített kutatásából.