Lecsap az adóhatóság a kriptobrókerekre
Egy új pénzügyminisztériumi javaslat szerint az amerikai kriptopénz-tőzsdéknek be kell jelenteni a felhasználói tranzakciókról szóló információkat az adóhatóságoknak.
Lecsap az adóhatóság a kriptobrókerekre
Egy új pénzügyminisztériumi javaslat szerint az amerikai kriptopénz-tőzsdéknek be kell jelenteni a felhasználói tranzakciókról szóló információkat az adóhatóságoknak.
Ez a szomszédunk a leginkább kripto-függő európai ország
Egy nemrégiben közzétett kutatás szerint Szlovénia lett az öreg kontinens legnagyobb mértékben kripto-megszállott állama.
Nem megy jól a foci, beszáll a kriptobizniszbe a Fradi
Megállapodást kötött a Ferencvárosi Torna Club a világ egyik legjelentősebb kriptotőzsdéjével, a Binance-szel. A klub saját NFT-ket is a piacra dob.
Sokat játszott már az idegeinkkel, de mégis ez lesz az évtized befektetése?
A globális pénzügyi app, a Revolut úgy döntött, hogy három népszerű kriptovalutát is száműz az amerikai platformjáról. Mindezt persze puszta óvatosságból teszik, és a szabályozási bizonytalansággal indokolják. Közben a legnagyobb kriptodeviza, a bitcoin ezekből a hírekből láthatólag csak profitál és épp remek formáját mutatja.
Binance-igazgató a Napi.hu-nak: Kreatív a South Park csapata, de az NFT több ennél
A kriptoszektor épp most szabadul meg a rossz minőségű projektjeitől, amelyek nem kínáltak valódi értéket – fogalmazott a Napi.hu-nak adott interjúban az elmúlt év összeomlásairól Kyrylo Khomiakov, a Binance Közép-Kelet európai régiójának általános igazgatója. Khomiakov szerint az új uniós szabályozás még vonzóbbá teszi az EU-t és Magyarországot a Web3 vállalatok számára az innováció és a munkaerőtoborzás szempontjából. A világ legnagyobb kriptotőzsdéjének régiós igazgatója reagált Charlie Munger, a kriptókat „leszarozó” kijelentésére, valamint a South Park „vonatkozó epizódjára” is.