BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
header

közmű

07.
31.
08:04

Óriási problémára derült fény a magyar közműveknél - ezt mindenki megszenvedné

A vezetékes víz negyede elfolyik az elöregedett víziközmű-hálózatból – állapította meg a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Kiemelt Közszolgáltatások Főosztályának kiszivárgott jelentése. „A kitermelt és a hálózatba betáplált víznek körülbelül 25 százaléka elvész” - mondta a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke az InfóRádiónak.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss