Drasztikus rendőri szigor jön az utakon
Bekeményített a rendőrség az ittas járművezetőkkel szemben Pest megyében. Az ittas vezetők tavaly csaknem 1400 balesetet okoztak itthon, ami az összes, személyi sérüléssel járó baleset nyolc százaléka. A halálos baleseteknél az ittasság a második leggyakoribb ok – hangzott el az M1 Híradójában.




