Nem fizet osztalékot az Mtelekom
A Magyar Telekom Nyrt. pénteki éves rendes közgyűlése úgy döntött, hogy az igazgatóság javaslatára az idén nem fizet osztalékot, a tavalyi üzleti év nyereségét az eredménytartalékba helyezik.
Nem fizet osztalékot az Mtelekom
A Magyar Telekom Nyrt. pénteki éves rendes közgyűlése úgy döntött, hogy az igazgatóság javaslatára az idén nem fizet osztalékot, a tavalyi üzleti év nyereségét az eredménytartalékba helyezik.
Tízmilliárd osztalékot fizet az MVM
Tíz milliárd feletti osztalékról határozott az MVM Zrt. ma tartott közgyűlése, a 32 milliárd forintos konszolidált adózott eredmény fennmaradó részét eredménytartalékba kívánják helyezni.
Kiderült, mennyi osztalékot fizet az állami nyomda
Alig egy órán át tartott az ÁNY Biztonsági Nyomda Nyrt. közgyűlése, ahol a 52,89 százalékban megjelent részvényesek minden előterjesztést - köztük az 55 forintos osztalékot is - vita nélkül elfogadták.
Kiderült, mikor dönt az osztalékról az OTP
Az OTP Bank április 25-én tartja idei éves közgyűlését, amely határoz az adózott eredmény felosztásáról és az osztalékfizetésről. A közgyűlési meghívó a Budapesti Értéktőzsde honlapján jelent meg szerdán.
Április 11-én MTelekom közgyűlés
A Magyar Telekom április 11-re hívta össze rendes közgyűlését, amelynek napirendjén szerepel a 2013. évi egyedi és konszolidált beszámolók elfogadása, valamint döntés az adózott eredmény felhasználásáról.