Soha ilyen éve még nem volt a magyar sikercégnek
Tízéves története legaktívabb befektetési évét zárta 2017-ben az ALTEO, amely pénteki éves rendes közgyűlésén a részvényenkénti 16 forintos osztalék kifizetéséről döntött.
Soha ilyen éve még nem volt a magyar sikercégnek
Tízéves története legaktívabb befektetési évét zárta 2017-ben az ALTEO, amely pénteki éves rendes közgyűlésén a részvényenkénti 16 forintos osztalék kifizetéséről döntött.
Határozatképtelen volt a CIG Pannónia közgyűlése
Határozatképtelen volt a CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. hétfőre összehívott közgyűlése, mert a szavazatok több mint felét képviselő részvényes nem jelent meg a közgyűlésen - közölte a biztosító a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
Viharos közgyűlés a magyar síszövetségben - lecserélték a vezetőt
A versenyzéstől csütörtökön visszavonult Miklós Editet választották síszövetségi elnöknek, a régi elnök szerint jogszerűtlenül, bírósághoz fordul.
Eldőlt: ennyi osztalékot fizet az OTP
Az OTP közgyűlése megszavazta a 2017-es rekordév utáni osztalékot.
Döntött a Magyar Telekom - ennyi osztalékot fizet a cég
A Magyar Telekom Nyrt. törzsrészvényenként 25 forintos osztalékot fizet a 2017-es eredménye után, erről döntött a társaság éves közgyűlése kedden Budapesten.