Milliárdokért vesz elektromos autókat az állam
Tisztán elektromos autókkal bővülnek a minisztériumok, illetve a költségvetési szervek flottái a következő két évben.
Milliárdokért vesz elektromos autókat az állam
Tisztán elektromos autókkal bővülnek a minisztériumok, illetve a költségvetési szervek flottái a következő két évben.
Lejárt a határidő, a kormány elindítja az e-közbeszerzést
Magyarország régóta halogatott feladatot teljesít azzal, hogy februártól bevezeti az elektronikus közbeszerzést a központi beszerző szervezeteknél - erre uniós irányelv kötelezi hazánkat. Az e-közbeszerzési stratégia hiányát az Európai Bizottság tavalyi, Magyarországról készült országjelentésében is megemlítette.
Húszmilliárdos tender külföldi utaztatásra
A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) a következő négy évre 20 milliárd forintos keretösszeggel hirdetett tárgyalásos közbeszerzést, nemzetközi utazásszervezési szolgáltatások beszerzésére.
Egymilliárddal drágább lesz a közbeszerzési főhadiszállás
Az eredetileg becsült 2 milliárd 756 millió forinttal szemben 3 milliárd 899 millió forintért épül meg a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) Irányító és Logisztikai Központja - tette közzé a KEF a Közbeszerzési Értesítőben.
Bukik a kormányzati ígéret? Lemaradásban a terv
Lassan halad az elektromobilitás növelése Magyarországon. Zöld rendszámból még ezer sincs az utakon, a Jedlik Ányos terv ösztönzői egyelőre nem igazán érték el az autósok ingerküszöbét. Kérdés, hogy mit lép a kormány.