BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
header

közbeszerzés

07.
23.
17:07

Két és fél éve tötymörgünk ezen a budapesti hídon, de csak nem adják vissza a külső sávot

Torzóként működik a Népligeti felüjáró immár két és fél éve. A belváros felé haladó oldalon 2023-ban zárták le a külső sávot, és az azóta is ott áll, a kutya rá sem néz, az autósok pedig ülnek a dugóban. Pedig volt már mindenféle javaslat, elbontás, felújítás, átépítés, de az, hogy legalább visszaadják a nem kis forgalomnak a sávot, senkinek sem jut eszébe.

Szerző(k):
L. K.