Alig hallja a kormány az ápolók hangos zúgolódását
A jó hír az, hogy a kormány mintha hajlandó lenne végre tárgyalni az egészségügyben dolgozó szakdolgozók képviselőivel, a rossz viszont az, hogy a nyár óta nem kaptak választ panaszaikra, pedig nem kevés gondjuk van.




