Audi-sztrájk: így látja a magyar kormány
Semleges álláspontot foglal el a magyar kormány a győri Audi-gyár dolgozóinak sztrájkjával kapcsolatban. Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár arról is beszélt még hétfő délután a Euronews riporterének, hogy szerinte mindkét félnek, így a cég vezetésének is engednie kell.




