BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

kovács_zoltán

06.
04.
15:09

Levélben követel bocsánatkérést a magyar kormány amerikai médiumoktól

Levelet küldött az amerikai nagykövetségen keresztül Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért felelős államtitkár több egyesült államokbeli újság és médium szerkesztőségének, melyben bocsánatkérést követel tőlük. Szerinte igazságtalanul vádolták a magyar kormányt antidemokratikus intézkedésekkel, amikor a koronavírus-járvány miatt elfogadta a parlament a felhatalmazási törvényt. Kovács úgy látja, hogy ennek valótlanságát bizonyítja, hogy már kész a veszélyhelyzeti jogrend különleges jogosítványairól való lemondó nyilatkozat is.

Szerző(k):
Szabó Dániel