Temérdek pénzt kerestek a magyarok az OTP-részvényeken
Nagyot kaszált a lakosság az OTP-részvényeken, de még többet fognak azok, akik nem adták el a papírjaikat novemberben. Az állampapírpiacon és a befektetési alapokban is sokan parkoltatják a pénzüket.




