BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

korrupció

06.
08.
12:27

Rossz a helyzet Magyarországon az OLAF-jelentés szerint

Továbbra is az élmezőnyben van Magyarország, ami az uniós források szabálytalan felhasználását illeti - derült ki az uniós csalásellenes hivatal (OLAF) éves jelentéséből. A második legnagyobb büntetési arányt kérik a magyar ügyek miatt: a közös uniós bevételi összegek több mint 20 százalékát visszakövetelnék itthon. Nemcsak a közbeszerzésekkel van probléma, hanem a vámbefizetések sem stimmelnek Magyarországon.

Szerző(k):
Szabó Dániel