Vége az aranyéletnek a befektetési banknál, jönnek a szigorítások
Szeptember 6-tól a Goldman Sachs befektetési bank alkalmazottai oltási státuszuktól függetlenül beléphetnek az irodába, és többé nem kell Covid-19 tesztet végezniük, illetve maszkot viselniük - írja a Fortune. Ennek fejében ugyanakkor vége a home office-nak.




