Olaf Scholz koronavírusos
Pozitív lett Olaf Scholz német kancellár hétfőn készített koronavírus-tesztje. Enyhe megfázásos tünetei vannak, elkülönítésbe vonult és a hétre tervezett nyilvános programjait lemondta - idézi az MTI Steffen Hebestreit a szövetségi kormány szóvivőjének Twitter-bejegyzését.




