Felszólították a Shellt, hogy ne vezesse félre a vásárlóit - [frissítve!]
Hollandiában a reklámfelügyeletnek torkán akadt az a Royal Dutch Shell Plc reklámkampány, melynek ígérete, hogy az ott tankoló autósok némi felárért cserébe megválthatják a vásárolt üzemanyag karbonlábnyomát. Az ítélet első fokon született, de a kampány május óta Magyarországon is fut.


