Döntött a kormány: szilveszterkor nem lesz bulizás, karácsonyunk még lehet
Karácsony előtt, december 21-én dönt a kormány, hogy az ünnepet milyen szabályok szerint tölthetik együtt a családok, viszont a szilveszteri bulizás elmarad, a kormány fenntartja a szigort - közölte Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a csütörtöki kormányinfón.


