Kormányinfo: szombaton már lehet menni teraszra sörözni
Jó eséllyel péntekre elérhető a kritikus 3,5 milliós beoltottsági szint, ennek megfelelően pénteken megjelenhet a rendelet, ami alapján szombaton már kinyithatnak az éttermek teraszai. Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint idén 6000, jövőre 7000 milliárd forintot költ a kormány a gazdaság újraindítására.



