BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
header

kormányinfó

04.
21.
10:28

Gulyás Gergely: május második felében lesz új kormány, újra kell tervezni a költségvetést

Sűrű tárgyalásokban van az alakuló új kormány tagjaival Orbán Viktor miniszterelnök – mondta a kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter. Az új kabinet várhatóan május második felében alakul meg, eddig formai döntés a Fidesz új frakciójának vezetéséről született. Az eddigi családtámogatás megmarad, a költségvetést az infláció alakulása miatt módosítani kell. A kormányzás szerkezete változni fog, külön egészségügyi minisztérium biztosan nem lesz.

Szerző(k):
Rácz Gergő