Költségvetési spórolást és új ársapkát jelentett be Gulyás Gergely
Széteshetnek a termelőláncok az energiaigényes szereplők miatt, amelyek nem bírják a mostani árterhelést, ez pedig már munkanélküliségi válság veszélyét veti fel - mondta a kormányinfón Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter. Az állami szerveknél 25 százalékos gázfogyasztás-csökkentést rendeltek el. A kormány tűzifaprogramot indít, arra hatósági árat vezet be, fokozza a szénkitermelést, és közben nagyon reméli, hogy bejönnek végre az eddig visszatartott uniós pénzek.
Szerző(k):
Rácz Gergő
Vámosi Ágoston
,