Tovább fokozódik a helyzet a két Korea között
Észak-Korea blokád alá vonta a két Korea határán fekvő keszongi különleges gazdasági övezetet, közölte szerda hajnalban a dél-koreai újraegyesítési minisztérium. Erre azután került sor, hogy Phenjan bejelentette, hogy atomlétesítményeit újjáépítik és újraindítják.


