A Mol vezére szerint is veszélyt rejt az üzemanyagárstop
Sokáig nem lehet fenntartani a benzinár-stopot, mert elfogynak az erőforrások, amit például a zöldesítésre kellene fordítani. A magas energiaárak 2022-ben biztos velünk maradnak, de erre nem lehet megoldás a hatósági árak szabályozása - mondta Hernádi Zsolt, a Mol vezére a cég közgyűlésén.




