Kétmillióan vonulhattak utcára Hongkongban
Hétfő hajnalig az utcán maradtak a tüntetők Hongkongban az új kiadatási törvény visszavonását követelve. A szervezők szerint kétmillió, de a visszafogottabb becslések szerint is több százezer ember vett részt a demonstráción, amely a városállam történetének legnagyobbja volt - számolt be az Euronews.




