Elköltöttek sok-sok milliárdot, de megérte?
A Jeremie-program eredményeit nem félidőben kell vizsgálni, hanem néhány év múlva – értettek egyet az alapkezelők a Venture Capital Summit konferencián. Egy biztos: mindenkinek tanulnia kell a hibáiból.
Elköltöttek sok-sok milliárdot, de megérte?
A Jeremie-program eredményeit nem félidőben kell vizsgálni, hanem néhány év múlva – értettek egyet az alapkezelők a Venture Capital Summit konferencián. Egy biztos: mindenkinek tanulnia kell a hibáiból.
Hamarosan indul a brutális állami pénzosztás
Új néven, de változatlan céllal indul hamarosan az állami kockázati tőkealap – derült ki a Venture Capital Summit konferencián. Mutatunk mindent, amit fontos tudni!
Hat cég, amelybe nem fölöslegesen öntöttek uniós milliókat
Hat olyan startupot mutatott be a Magyar Kockázati- és Magántőke Egyesület (HVCA), amelyek a Jeremie-programból kaptak tőkebefektetést és azóta is sikerrel működnek. A vállalatokat az alapítók mutatták be.
Újabb adókedvezményről dönthet a kormány - sokan fognak örülni
Teljesen átalakítaná az NGM a startupok finanszírozását jövőre: a tervek szerint jön az adókedvezmény, de meghatároznák a startup pontos fogalmát is. A befektetőket meglepték a tervek.
Új pénzcsapot nyit meg a kormány
Hamarosan jön az új állami tőkealap-kezelő, amely 50 milliárd forint felett rendelkezhet.