Komoly váltás jöhet a Mol, az OTP és több magyar nagyvállalat körül?
Egyre több magyar vállalkozás is foglalkozik kockázati tőkebefektetésekkel, nemcsak azért, hogy olyan cégekbe tegyék a pénzüket, amelyek néhány éven belül busásan visszahozzák a befektetést, hanem hogy a saját területükön is előre tudjanak lépni. A magyar nagyvállalatok terveiről is szó volt, a Napi.hu médiatámogatásával megvalósuló Venture Capital Summit konferencián.




