Elbúcsúzhatunk az olcsó klímaberendezésektől
Az uniós szabályozás miatt fokozatosan eltűnnek a hagyományos klímaberendezések, a raktárkészletek kimerülése után a korszerűbb, inverteres készülékek közül választhatnak a vásárlók.
Elbúcsúzhatunk az olcsó klímaberendezésektől
Az uniós szabályozás miatt fokozatosan eltűnnek a hagyományos klímaberendezések, a raktárkészletek kimerülése után a korszerűbb, inverteres készülékek közül választhatnak a vásárlók.
Karbonforintokhoz jutott Magyarország
Magyarország a másodpiaci ár alatt 7 eurócenttel, 6,29 eurós árfolyamon adott el 1,25 millió darab második fázisú, azaz 2008-2012 érvényességű európai szén-dioxid-kibocsátási egységet (EUA) hétfői, második decemberi aukcióján.
Erőfeszítések kellenek a sikerhez klímaügyben
Az Európai Bizottság szerint az EU jó úton jár az üvegházgáz-kibocsátás csökkentési célszám teljesítéséhez, ám ez folyamatos erőfeszítéseket kíván.
Klímát venne a brutális hőségben? Íme, az árak
A kánikula megtette a hatását, a korábbi, hűvösebb időszakhoz képest akár több mint tízszeres forgalmat értek el a klímapiaci kereskedők és szolgáltatók. A szezon egésze növekedést hozhat a szektorban.
Új rekord született a hőségben
Az idei nyár eddigi legnagyobb magyarországi áramfogyasztását regisztrálta a rendszerirányító kedden, vélhetően a klímaberendezések fokozott használata nyomán.