Oroszok bejelentkeztek a Mol helyére
A Mol Nyrt. helyére lépne a Rosznyefty orosz állami olajvállalat, amennyiben a horvát kormány új stratégiai partnert keresne az INA horvát olajipari vállalatban - közölte Igor Secin, a Rosznyefty vezetője a Jutarnji List című horvát napilapnak szombaton.




