Erről beszélt a 67 éve uralkodó Erzsébet királynő karácsonykor
A tisztelet, a jóakarat és a béke fontosságát emelte ki kedden sugárzott karácsonyi üzenetében a brit uralkodó. II. Erzsébet királynő megemlékezett az I. világháború befejeződésének idei, 100. évfordulójáról is - írta az MTI tudósítója.




