Erzsébet királynő aláírt, jövő pénteken kilépnek az EU-ból
Törvényerőre emelkedett csütörtökön a brit EU-tagság megszűnésének (brexit) feltételrendszerét rögzítő megállapodás, miután a parlament által jóváhagyott egyezményt II. Erzsébet királynő jóváhagyta - adta hírül az MTI.




