Új vezetőt kap a gyógyszerhatóság
A múlt héten az Országos Gyógyszerészeti- és Élelmiszer-egészségügyi Intézet (OGYÉI) élére kineveztek egy tanácsadó testületet, most pedig már lesz vezető, akit ellenőrizhetnek is - derül ki a Népszava szerdai cikkéből.




