Áder új tagot nevezett ki a Versenytanácsba
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsának tagjává nevezte ki Áder János köztársasági elnök Szoboszlai Izabellát március 1-jei hatállyal, a kinevezés hat évre szól - közölte a GVH szerdán az MTI-vel.




