Melania Trump jelentette be a Fehér Ház új szóvivőjét
Stephanie Grisham, az amerikai first lady, Melania Trump eddigi szóvivője lesz a Fehér Ház következő szóvivője Sarah Huckabee Sanders lemondása után. Ezt maga Melania Trump jelentette be kedden Twitteren - adta hírül az MTI.




