Kinevezések a Magyar Postánál
Júliustól Bánki Anita irányítja a Magyar Posta marketingkommunikációs igazgatóságát. Az új igazgató mellett a társaság szóvivői pozícióját Panulin Ildikó tölti be - értesült az mmonline.hu.
Kinevezések a Magyar Postánál
Júliustól Bánki Anita irányítja a Magyar Posta marketingkommunikációs igazgatóságát. Az új igazgató mellett a társaság szóvivői pozícióját Panulin Ildikó tölti be - értesült az mmonline.hu.
Jóváhagyták az új uniós biztos kinevezését
Az Európai Parlament után a tagállami kormányokat tömörítő tanács is jóváhagyta pénteken az új bolgár uniós biztosnak jelölt Marija Gabriel kinevezését - adta hírül az MTI.
Egyetemi rektorokat neveztek ki
Egyetemi rektorokat nevezett ki Áder János köztársasági elnök. A kinevezésekről szóló határozatok kedden jelentek meg a Magyar Közlönyben - írja az MTI.
Új igazgatót nevezett ki a Telenor
Vállalati értékesítési és marketingigazgatóként csatlakozik a Telenor Magyarország csapatához Piller Gábor - adta hírül a cég.
Rapid csere a 24.hu élén
Szigeti Péter lesz a 24.hu új főszerkesztője, az új vezető októbertől veszi át a szerkesztőség irányítását - adta hírül a portál.