03.
20.
14:55
Katonák lepték el az olasz utcákat
A római kormány ígérte további szigorításra várva több olasz tartomány önállóan döntött, és a fegyveres erőkre bízta az új típusú koronavírus-fertőzés (Covid-19) miatt korábban elrendelt "kijárási tilalom" ellenőrzését pénteken az MTI tudósítása szerint.
Szerző(k):
Szepesi Anita

