BUX 139049.63 -0,32 %
OTP 44930 0,02 %
header

k&h_bank

01.
22.
09:07

Jókora bírságot kapott a K&H is

Az MNB ma közzétett határozataiban összesen 69 millió forint bírság megfizetésére és a jogsértő állapot megszüntetésére kötelezte a K&H bankcsoportot a tőkeszámítási, számviteli, kockázatkezelési, fedezetértékelési, informatikai, illetve befektetési és belső szabályozási tevékenységét érintő egyes hiányosságok miatt. A feltárt jogsértések nem hordoznak olyan rendszerkockázatot, amelyek súlyosan veszélyeztetnék a bankcsoport megbízható működését - adta hírül a jegybank.

Szerző(k):
Economx