In memoriam Georgikon (?)
Néhány napja, január 28-án tartották Keszthelyen Európa első agrár-felsőoktatási intézménye, a Georgikon alapításának 225. évfordulójára emlékező jubileumi év nyitórendezvényét. Nehéz elképzelni, de reális esélye van annak, hogy néhány éven belül nemcsak az alapításról, hanem magának az intézménynek a puszta létéről is már csak megemlékezni tudnak majd a keszthelyiek.




