Még jobban megsarcolják a nyugdíjpénzt
Egyre több helyen ráfizetünk, ha készpénzzel szeretnénk kiegyenlíteni a kötelezettségünket. A nyugdíjasok közel fele nehéz helyzetbe kerül februártól, ugyanis még a készpénzbefizetésért is díjat számol fel az egyik hazai nagybank.




