Esés volt Budapesten, a Molnak fájt a legjobban
Valamennyi vezető részvény ára esett pénteken a BÉT-en az előző napi záráshoz képest, a legnagyobb mértékben a Mol és a Richter, de az OTP is több mint 1 százalékkal gyengült - írta az MTI. A nyugat európai tőzsdék viszont nyereséggel fejezték be a kereskedést.




