Október végén lejárnak a diákigazolványok
Az előző tanévben/félévben kapott diákigazolvány-matricák október 31-ig használhatók, ezért a MÁV arra kéri a diákkedvezménnyel utazókat, hogy időben gondoskodjanak okmányuk érvényességének meghosszabbításáról - írta közleményében a MÁV Magyar Államvasutak Zrt.




