Még a német kocsmák is bojkottálják a katari foci-vébét
A futballőrült hangulat több német kocsmatulajdonos is úgy döntött, hogy bojkottot hirdet a katari foci vébé ellen. Civil szervezetek az emberi jogok helyzete miatt bírálják az országot, de a drukkerek sem rajonganak a helyzetért.



