Megnyílt a Grand Casino Debrecenben Megnyílt a Grand Casino pénteken a debreceni plázában. A koncessziós jogot a Szima Gábor helyi vállalkozó tulajdonában lévő Aranybónusz 2000 Kft. nyerte el tíz évre, ami öt évre meghosszabbítható.
Minden követ megmozgatnak a nyerőgépesek Nyílt levéllel fordult a köztársasági elnökhöz az E-Casino Szakmai Szövetség, arra kérve Áder Jánost, kérjen...