Király lépett be a Karmelitába, Orbán Viktor köszönetet mondott
A Közel-Kelet helyzetéről diskurált a kormányfő a jordán uralkodóval, amikor leült vele a Karmelita kolostor falai között csütörtöki találkozójukon.
Király lépett be a Karmelitába, Orbán Viktor köszönetet mondott
A Közel-Kelet helyzetéről diskurált a kormányfő a jordán uralkodóval, amikor leült vele a Karmelita kolostor falai között csütörtöki találkozójukon.
Itt az újabb békefröccs: lesz Orbán-Trump-találkozó
A miniszterelnök szerint ráadásul már az időpontja is megvan, ezt azonban csak akkor tudjuk meg, ha a témákról is sikerül megállapodni.
Régen látott ismerős látogatott a Karmelitába
Angela Merkel volt német kancellár Budapestre látogatott.
Mi folyik itt? Szokatlan időpontban teszi meg bejelentéseit a kormány
Egy héten belül második alkalommal áll a sajtó elé Gulyás Gergely és Vitályos Eszter.
Ez megint kiüti a biztosítékot: Orbán Viktor az AfD társelnökével egyeztetett
A Karmelitában egyeztetett a magyar kormányfő Alice Weidellel. Az azonban nem derült ki, pontosan miben is maradtak a szélsőjobboldalinak tartott német pártvezetővel.