Milliók fizetnek Trump döntésért, ezért lesz drágább az áram
Doug Ford, a kanadai Ontario tartomány miniszterelnöke hétfőtől 1,5 millió amerikai fogyasztónak 25 százalékkal többet számol fel az áramért.
Milliók fizetnek Trump döntésért, ezért lesz drágább az áram
Doug Ford, a kanadai Ontario tartomány miniszterelnöke hétfőtől 1,5 millió amerikai fogyasztónak 25 százalékkal többet számol fel az áramért.
Újabb lépcsőfokra lépett a vámháború Trump és a kanadaiak közt
Miután a Kanadában található Ontario tartomány az Egyesült Államokba érkező villamos energiára 25 százalékos vámot vetett ki, Donald Trump válaszul bejelentette, hogy megduplázza a Kanadából érkező acél- és alumíniumtermékek utáni vámot.
Tetemes indexcsökkenés volt az európai tőzsdéken
Meredek csökkenéssel reagáltak a tőzsdék a fokozódó amerikai vámháborúra.
Félelmetes ellenfél készül lecsapni Trumpra
Egyre szélesebb körben kezd kibontakozni az esés az amerikai tőzsdéken, ahogy a befektetők kezdik megemészteni Donald Trump intézkedéseinek várható hatásait. A befektetők eddig bíztak abban, hogy az elnök előző ciklusa idején meghátrált, ha a tőzsde nem díjazta lépéseit, azonban most attól félnek, számára ezúttal egy masszívabb zuhanás is belefér.
Üzent Trumpéknak a leendő kormányfő: jobb, ha nem áltatják magukat
A kereskedelemben, csakúgy, mint a hokiban, Kanada fog győzni - jelentette ki Mark Carney leendő kormányfő, aki akár már szerdán hivatalba léphet.