Ismét levelet kaphat a kormánytól - ki nem találná, mi lesz a téma
Indul a nemzeti konzultáció, a kormány ahhoz kéri a magyar emberek támogatását, hogy \"meg tudjuk védeni határainkat és meggátoljuk a betelepítést\" - jelentette be Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára vasárnap, az MTI tudósítása szerint. A kérdőívek a jövő hét második felétől érkeznek a postaládákba.




