Hatezer forintot kap sok nyugdíjas - "a tisztelet és a megbecsülés" jeléül
Éppen októberre időzítették azt az új programot, amelyben évente egyszer hatezer forintot kap minden Ferencvárosban élő 65 éven felüli lakos, „a tisztelet és a megbecsülés” jeléül - írja a Népszava.




