Gigabírságot kapott az amerikai gyógyszercég
Több mint nyolcmilliárd dollárra büntették a Purdue gyógyszergyárat az opiátválságban játszott szerepéért - jelentette be az amerikai igazságügyi minisztérium.
Gigabírságot kapott az amerikai gyógyszercég
Több mint nyolcmilliárd dollárra büntették a Purdue gyógyszergyárat az opiátválságban játszott szerepéért - jelentette be az amerikai igazságügyi minisztérium.
Szerencsére nem tudta eladni - a rendőrök gyorsabbak voltak
A rendőrök elfogtak egy drogdílert, akinél többek között 138 kiló kannabisztörmeléket találtak.
Kannabisz ültetvényre csaptak le a rendőrök
Közel 50 kilogramm, 150 millió forint értékű kábítószert és 36 millió forintot foglaltak le a nyomozók egy Budafokon elfogott 26 éves kábítószer-kereskedőnél. A rendőrök a házhoz tartozó garázsban egy szigetelt, nagy teljesítményű lámpákkal felszerelt helyiséget találtak, melyben 43 darab kannabisz tőből álló ültetvény volt - derül ki a rendőrségi közleményből.
Már nem szállítják, Magyarországon kotyvasztják az amfetamint
Droglabort számolt fel a rendőrség a Fejér megyei Tordason. A lefoglalt anyagokból minimum 100-150 kilogramm amfetamint tudtak volna előállítani a tetten ért személyek, ennek feketepiaci ára megközelíti a 300 millió forintot.
Kokainpartin csaptak le a dílerekre a rendőrök
Összehangolt akció során, több helyszínen csaptak le és fogtak el a rendőrök négy férfit - egyiküknél éppen kokainpartit tartottak -, akikkel szemben jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) - közölte honlapján a rendőrség.